Akční nabídka

Internet - Ostrov a okolí

Máte-li přípojku ke kabelové televizi a současně zatoužíte po vysokorychlostním internetu, můžete si všech jeho výhod užívat rychleji, než byste čekali. Potřebný modem vám po celou dobu používání zapůjčíme zcela zdarma, bez poplatků je také instalace (platíte pouze instalační materiál).

Na výběr máte ze dvou tarifů, které se liší rychlostí stahování a odesílání a samozřejmě také cenou. Internet přes kabelovou televizi s rychlostí 20/2 Mbit/s u nás můžete mít za 436,- Kč / měsíc vč. DPH.

Více informací o jednotlivých tarifech a cenách najdete v ceníku. Poplatky nejsou závislé na době připojení, proto můžete být k internetu připojeni prakticky nonstop. Velice jednoduše lze domluvit i pozastavení služby na celý kalendářní měsíc, za který pak zákazník nic neplatí.

Ke kabelovému modemu nabízíme také možnost dokoupení delších kabelů a domácího WiFi routeru pro připojení více počítačů po kabelu i bezdrátově. Přednastavený router stojí 600,- Kč (zapojíte si sami) nebo 1000,- Kč (náš technik router přiveze, zapojí a nastaví Vám počítače).

Snadno vám na přání zařídíme také bezdrátový internet – WiFi. V současné době je signálem pokryt celý Ostrov i přilehlé okolí (Dolní Žďár, Horní Žďár, Moříčov, Vykmanov). WiFi řešíme vždy individuálně, před vlastní instalací je třeba změřit signál a maximální možnou datovou propustnost. Měření i konzultace poskytujeme zcela zdarma. Jednotná cena instalace je 1000,- Kč, za bezdrátový internet pak zaplatíte 299,- Kč měsíčně. Rychlost je až 20Mb/s a umíme zrealizovat připojení i tam, kde není anténní stožár, bez zásahu do fasády a okenního rámu.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo nás navštivte v naší ostrovské kanceláři.

AKČNÍ NABÍDKA

Prohlédněte si naše virtuální katalogy a vyberte si z akční nabídky!

NOVINKY

02.07.2015

05.06.2014

PRODEJNA V KARLOVÝCH VARECH JE UZAVŘENA. Prosím obracejte se na prodejnu v Ostrově. Děkujeme za pochopení.

Více novinek